O MNIE

Cześć! Jestem Patrycja, mam 20 lat i mieszkam w Maidstone w Wielkiej Brytanii. Aktualnie uczę się (języka angielskiego) i pracuję. Jestem typowym "śmieszkiem bez kontroli", czyli po prostu lubię się śmiać, korzystam z życia jak najwięcej, jestem kreatywnym człowiekiem i chcę tą kreatywność przelewać na innych. Nic nie poradzę - mam duszę artystki. W wolnych chwilach czytam książki, szkicuje, spaceruje i słucham muzyki - tylko dobrej! Interesuję się florystyką, fotografią oraz
poniekąd od niedawna grafiką (dopiero się uczę). Ukończyłam - jak na razie - technikum o profilu Architektura Krajobrazu. Uwielbiam rośliny i wszystko co jest z nimi związane. Gdybym mogła uczyć w Hogwardzie(?) chciałabym uczyć Zielarstwa - tak, to by było idealne dla mnie. No i jak już zapewne odkryliście jestem chyba największą fanką Harrego Pottera na świecie. Uwielbiam książki, filmy, obrazki, zdjęcia, aktorów - nie chcę się chwalić, ale każdą część książki przeczytałam minimum po 10 razy i tak samo było z filmem, no i choć na chwilę NIGDY mi się to nie znudziło. Po prostu uwielbiam.

Hmmm... co jeszcze?

Lubię kolor czarny i zielony (tak najbardziej zielony). Lubię zespół Myslovitz, Happysad, Dżem i prawie wszystkie tego typu zespoły. Najczęściej słucham rock'a, nawet tego spokojnego. Uwielbiam chodzić w trampkach. Nie znoszę mleka oraz kawy. Lubię zapach skoszonej trawy. Jestem wieczną marzycielka i bujam bez przerwy w obłokach, no i przy okazji straszna ze mnie romantyczka. Wierze w znaczenie symboli i zanim zacznę jakiś nosić to czytam o nim przez parę dni. Nie jestem typem kujona, no ale lubię czytać i uczyć się na tematy, które tylko mi odpowiadają. Gdyby ktoś mnie zamknął w drewnianym domku w lesie to czułabym się spełniona - uwielbiam drewniane zabudowanie, las, świeże powietrze i naturę!
Aktualnie mieszkam z narzeczonym - mój cudowny ideał, może kiedyś go poznacie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz